Güçlü, Esnek ve Maliyet Etkin Çözümler

Yönetilebilir Güvenlik Duvarı İle Tam Koruma

Solfix, işletmenizin dijital sınırlarını korumak için yönetilebilir ve esnek güvenlik duvarı çözümleri sunar. İster fiziksel bir cihaz (appliance) olarak ister yazılım tabanlı bir çözüm olarak, ihtiyacınıza en uygun şekilde kurulum yapabilirsiniz. Piyasadaki diğer ürünlere kıyasla, Solfix güvenlik duvarları maliyet-etkin çözümler sunarak bütçenizi korurken maksimum güvenlik sağlar.

Captive Portal İle Kullanıcı Kontrolü

Solfix güvenlik duvarı, kullanıcıları yönetmek ve ağınıza erişimleri kontrol etmek için esnek captive portal çözümleri sunar. Bu sayede, kullanıcılarınızın kimlik doğrulamasını yapabilir, erişim izinlerini özelleştirebilir ve güvenli bir internet kullanımı sağlayabilirsiniz.

5651 Kanuna Uygun Loglama ve İmzalama

5651 sayılı kanuna uygun olarak, tüm kullanıcı trafiğinin loglarını saklar ve imzalarız. Bu, yasal yükümlülüklerinizi kolayca yerine getirmenizi ve gerektiğinde detaylı kullanıcı aktivite raporlarına erişebilmenizi sağlar.

VPN Desteği İle Uzaktan Erişim Güvenliği

Solfix güvenlik duvarları, güvenli ve şifreli VPN bağlantıları ile uzaktan çalışanlarınızın veya şube ofislerinizin ağınıza güvenli bir şekilde erişmesini mümkün kılar. Bu özellik, verilerinizi her zaman korurken iş sürekliliğini ve esnekliğini artırır.