Hakkımızda

Firmamız 1997 yılında internet servis sağlayıcı olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Linux işletim sistemi tabanlı yapılarda kurumlara çözümler sunmaktayız. Ağırlıkta Eposta sunucuları, yük altında trafiklere cevap verecek web hosting yapısı, Ziyaretci ve Personel Eğitim yazılımlarımız lie Linux tabanlı sunucularda hizmet vermekteyiz.
Yapı itibariyle kuruluşun ihtiyacına göre özel çözümleri açık kaynak olanaklarını değerlendirerek minimum maliyetlere hizmet sunmayı hedeflemiş durumdayız.

İnternetin ülkemizde kullanılmaya başladığı günlerden beri firmalara İnternet ve Danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Bilgi Güvenliği veKalite Yönetimi

Solfiks olarak, sunmakta olduğumuz internet erişim hizmetleri, danışmanlık ve yazılım geliştirme ve kurulum hizmetlerimizi; müşteri ihtiyaçlarını karşılayan ekonomik çözümleri ile müşteri memnuniyetini ve maksimum faydayı sağlamak temel yaklaşımı ile yürütmekteyiz.

Bu politikayı sürdürülebilir kılmak için Bilgi Güvenliği ve Kalite Yönetim Sistemlerimizde;

·           Müşteri taleplerini mümkün olan en kısa zamanda ve en üst düzeyde karşılamayı,

·           Kuruluşumuz faaliyetlerine uygulanabilir tüm ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı,

·           Bilgi Güvenliği ve Kalite Yönetim sistemleri ile ilgili uygunluk yükümlülüklerinin tam olarak karşılanmasını sağlamayı,

·           Kurmuş olduğumuz Bilgi Güvenliği ve Kalite yönetimi sistemimizi uygulamak, sürdürmek ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

TAM GÜVENLİK

%100

KORUMA

Referanslarımız