Paylaşımlı Sunucu

Paylaşımlı sunucu, birden fazla kullanıcının tüm kaynakları ortaklaşa kullandığı çözümlerdendir. Paylaşım sadece sanal değil, sistemi besleyen tüm kaynaklar için geçerlidir. İşlemci gücü, disk kapasitesi, aylık trafik, mail ve ftp hesapları ve veritabanları için sistemdeki tüm müşterilere destek sağlanır.

Ekstra Masraftan Kurtarır

Eldeki mevcut tüm performans kaynaklarını fiziksel makineler üzerinden paylaştıran ‘Shared Hosting’ hizmeti, RAM, CPU, Apache ve MySQL sunucuları paylaşılan bazında yer almaya devam eder. Her sunucu başına yapılan harcamalar, birden fazla kullanıcı tarafından karşılanır. Bu sebepten dolayı fazla maliyetten kaçınan kurumsal şirketleriniz için ‘Paylaşımlı Hosting’ en ideal seçimdir. Çünkü basit bir web sitesi barındırmanın en ekonomik yolu paylaşımlı web hosting’dir. Bu tasarruf, hem şirketinizi fiilen hem de ekonomik anlamda rahatlatır. Hosting yükünün şirketinizin bütçesine olan yükü en aza indirir ve size yüksek performansta hosting hizmeti sunar.

Sonuç olarak, Global standartlarda, kaliteli ve profesyonel hizmet vermeyi gelenek haline getirmiş Teknotel Telekom, Cloud ve Date Center hizmetleri ile firmanızın iş sürekliliğini kesintisiz bir şekilde sağlarken; hosting ve domain servisleri ile de web sitenizin hızlı ve sürekli ulaşılabilir olmasına ve e-posta trafiğinizin sorunsuzca gerçekleşmesine yardımcı olur.

 

TAM GÜVENLİK

%100

KORUMA

Referanslarımız